Останні новини

Фотозвіт «INTERNATIONAL FIELD DAYS UKRAINE 2018»

НВК «Квадрат» прийняла участь у міжнародному Дні Поля, який проходив 20 - 22 червня 2018 року в смт. Дослідницьке, Київської області. International Field Days Ukraine 2018 - це спеціалізована виставка польового формату, де на демо-посівах представлено новітні технології рослинництва та експозиції техніки з індивідуальною демонстрацією роботи. Учасники виставки мали можливість відвідати стенди постачальників насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин та добрив.

На своєму стенді НВК «Квадрат» представила інноваційну лінійку рідких стартових NPK добрив, комплексних та функціональних добрив для позакореневого підживлення ТМ «Quantum» та серію водорозчинних добрив Proventus. Відвідувачі заходу мали можливість проконсультуватися з фахівцями компанії, ознайомитись з особливостями та практичним досвідом застосування добрив ТМ «Quantum».

Особливу увагу відвідувачів привернула експозиція присвячена інноваційним пристосуванням для внесення рідких стартових добрив «Квантум-Діафан». Серед них пристосування Rebounder Seed Cover для внесення добрив в борозну, який вирішує питання рівномірного висіву насіння одночасно з рідкими добривами, унікальна система візуального контролю внесення Manifold та різні варіанти насосних систем, як стандартних - з ручним керуванням норми, так більш досконалих версій з автоматичним регулюванням норм внесення.

© 2010-2018 р. Науково-виробнича компанія «Квадрат»