Новини

III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

Запрошуємо відвідати стенд НВК «Квадрат» на Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO», яка відбудеться 22-24 листопада у м. Львів.

Ви матимете змогу поспілкуватися із фахівцями компанії, ознайомитися з інформацією про останні результати застосування інноваційних рідких стартових NPK добрив, комплексних та функціональних добрив для позакореневого підживлення ТМ «Quantum».

Цього сезону компанія впровадила у виробництво ряд інноваційних новинок. Серед них Квантум-Т80 – потужний стимулятор коренетворення, антистресант для підвищення стійкості рослин до посухи і пошкоджень високими температурами. Квантум-Форт Нокс – функціанальне добриво на основі спеціального набору амінокислот та екстракту морських водоростей для стимуляції плодоношення, дозрівання та покращення інтенсивності забарвлення плодів. Мідне добриво Квантум-КопперФілд з вираженою антибактеріальною та фунгіцидною дією, яке містить спеціальний біоактивний органічний комплекс міді. Квантум-АміНоФрост - комплексний антистресовий препарат для підвищення стійкості рослин до пошкоджень низькими температурами.

© 2010-2020 р. Науково-виробнича компанія «Квадрат»