Схеми застосування

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ ДОБРИВ "КВАНТУМ"

Обробка насіння.

Насіння обробляють стандартним способом, наприклад, за допомогою машин ПС-10. Спочатку готують розчин протруйника, при цьому початкову кількість води зменшують на відповідну дозу мікродобрива, а потім додають у цей розчин мікродобриво «Квантум», доводячи таким чином кінцевий об’єм до номінального. Оброблене насіння просушити або висівати безпосередньо після обробки. Для кращої ефективності рекомендується застосовувати разом з іншими добривами «Квантум». Можливе застосування добрива для промислової обробки насіння (інкрустації або дражування) після відпрацювання технології та норми витрат у заводських умовах.

Можливе замочування насіння (праймування) впродовж 2-4 годин у 5-10% розчині (наприклад, 0,5 л препарату розчинити у 5-10 л води). У цьому розчині можна послідовно замочувати декілька порцій насіння.

Обробка бульб картоплі.

Занурювати бульби на декілька секунд у 5-10% розчин (наприклад, 0,5 л препарату розчинити у 5-10 л води). Після замочування бульби просушити або відразу висадити. У цьому розчині можна послідовно замочувати декілька порцій бульб. Можливо також рівномірно обробити бульби будь-яким способом із розрахунку 4 л препарату на 10-15 л води для обробки 1 тони бульб.

Позакореневе застосування (обприскування).

Під час проведення позакореневого підживлення витрата робочого розчину становить:

 • для польових культур - 200-400 л/га;
 • для винограду та плодових культур - 500-1000 л/га;
 • для ягідних культур (суниця) - 200-400 л/га;
 • для кущових ягідних культур (смородина, аґрус) - 300-500 л/га;
 • для газонних трав – 300-1000 л/га (5-10 л/сотку);
 • для високорослих декоративних дерев – 8-10 л/дерево;
 • для низькорослих, молодих дерев і кущів – 5 л/рослина.

Обробки виконуються стандартними обприскувачами. Робочий розчин готують безпосередньо перед внесенням. Заповнюють бак на 2/3 водою та при перемішуванні послідовно додають компоненти, дочекавшись рівномірного перемішування попереднього компонента. Під час застосування сучасних обприскувачів з дрібнодисперсним розпиленням, можливо знизити норму витрати робочого розчину до 50-150 л/га.

Можливе проведення авіаційної обробки посівів з нормою витрати - 1,5 л/га за одне внесення. При цьому, витрата робочого розчину залежить від типу обладнання (перш за все - типу форсунок) і може складати від 5 до 50 л/га.

Обприскування проводити зранку або ввечері.

Не рекомендується виконувати обробку в умовах дії низьких або високих температур повітря, інтенсивного сонячного випромінювання та сильного вітру. Оптимальна температура повітря +10-25 °С, швидкість вітру до 5 м/с.

Приготування робочого розчину:

 1. Заповніть бак на 2/3 водою, ввімкніть перемішування
 2. Перемішайте вміст каністри
 3. Послідовно додайте добрива «Квантум»
 4. Додайте ЗЗР
 5. Заповніть бак водою до номінального об’єму при постійному перемішуванні

Сумісність з іншими агрохімікатами.

Можливе сумісне внесення «Квантуму» разом із засобами захисту рослин та іншими добривами. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів: тестове приготування робочого розчину не повинне давати осад. Допускається незначне помутніння.

© 2010-2020 р. Науково-виробнича компанія «Квадрат»