Laravel
Лінійка добрив DEFENDA - ексклюзивно від НВК «Квадрат»

Лінійка добрив DEFENDA - ексклюзивно від НВК «Квадрат»

Уже в наступному сезоні у портфелі бренду DEFENDA від компанії LNZ Group поряд з препаратами ЗЗР з'явиться сучасна лінійка інноваційних добрив, яка ексклюзивно виробляється на заводі #НВК_Квадрат.

«Компанія LNZ Group активно розвивається і є близькою нам за ідеологією та підходам до ведення бізнесу: чесність, відкритість, націленість на результат для сільгоспвиробника, тобто основна увага компанії спрямована саме на технології і продукти, які дійсно будуть давати агропідприємствам істотну економічну віддачу», - зазначає директор з розвитку НВК «Квадрат» Сергій Полянчиков.

Лінійка добрив DEFENDA включає 9 продуктів, які є базовими в технології підживлення і антистресовій програмі. Комплекс добрив розроблений для всіх культур, і може застосовуватися, як для польових, так і овочевих і плодово-ягідних культур.

«Особливість нової лінійки добрив полягає в збалансованому складі мікро- і макроелементів, які знаходяться в легкодоступній формі для рослин, та забезпечують культури всіма необхідними елементами живлення від проростання насіння до збору врожаю», - зазначає заступник директора з розвитку регіональної мережі LNZ Group Дмитро Соломонюк.

«Завдання даних добрив - збалансоване живлення рослин, починаючи від обробки насіння спеціальними композиціями і подальшого позакореневого підживлення для усунення можливого дефіциту елементів. А в разі несприятливих погодних умов допомогти рослині легше перенести ці негативні фактори за рахунок антистресової обробки біостимуляторами. Ми намагалися запропонувати такий асортимент препаратів, щоб вони могли вирішити будь-яке завдання в сфері корекції живлення і боротьби зі стресом рослин. В процесі розробки лінійки добрив, основна увага приділялася ефективному проникненню і доступності для рослин тих компонентів, які входять до складу препаратів», - розповідає Сергій Полянчиков.

Детально з продуктами нової лінійки добрив DEFENDA можна ознайомитись на сайті компанії LNZ Group

https://www.lnz.com.ua/site/view-pdf?file=%2fuploads%2fdodatok_defenda_2021.pdf#book/

2020-11-09